Hotel Viki

9.3ŚwietnyOpinie: 444
Herklotzgasse 6, Wiedeń, Austria

Informacje dotyczące zakwaterowanie

Lokalizacja

W czasie pobytu w tym obiekcie: Hotel Viki w mieście Wiedeń (Rudolfsheim-Fünfhaus) zamieszkasz 5 minut piechotą od tego miejsca: Ulica Mariahilfer i pięć minut samochodem od tego miejsca: Pałac Schönbrunn. Hotel znajduje się 3,8 km od atrakcji takiej jak Wiedeńska Opera Państwowa i 4 km od miejsca takiego jak Jarmark bożonarodzeniowy na wiedeńskim placu ratuszowym.

Restauracja

Śniadanie w formie bufetu jest podawane codziennie od 7:30 do 11:30 za opłatą.

Pokoje

Poczuj się jak w domu w 41 pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Wyposażenie łazienki: prysznic i suszarki do włosów.

Inne informacje

Udogodnienia biznesowe to przechowalnia bagażu i winda.

Do pokoju przylega ogród, z którego roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i pomoc w organizacji biletów/wycieczek.

Pokaż więcej

Udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Restauracja
  • Monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
  • Przechowalnia bagażu (dodatkowa opłata)
  • Całkowity zakaz palenia
Pokaż wszystko

Lot + hotel

  • Hotel
  • Loty tam i z powrotem
  • Dostępne jest ubezpieczenie całkowite
  • Dostępna jest opcja „Zarezerwuj teraz, zapłać później”

od1 072 zł od os.

za następującą liczbę nocy: 2

Tylko hotel

  • Hotel

od244 zł za noc

Pokoje

Pokój dwuosobowy (2 łóżka), ekonomiczny10
Pokój dwuosobowy (2 łóżka), ekonomiczny
  • Tylko prysznic
  • Bezpłatny Wi-Fi
  • Prywatna łazienka
Apartament8
Apartament
  • 30 m²
  • 1 łazienka
  • Prywatna łazienka
Apartament, królewski8
Apartament, królewski
  • Tylko prysznic
  • Bezpłatny Wi-Fi
  • Prywatna łazienka
Apartament, sypialnie: 2, łóżka: 46
Apartament, sypialnie: 2, łóżka: 4
  • 30 m²
  • 1 łazienka
  • Prywatna łazienka
Pokaż więcej pokoi (12)

Podobne obiekty

Udogodnienia w: Hotel Viki

Najpopularniejszy

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Restauracja
  • Monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
  • Przechowalnia bagażu (dodatkowa opłata)
  • Całkowity zakaz palenia

Internet

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Dostęp do Internetu
  • Wi-Fi
  • Wi-Fi dostępne w całym obiekcie

Jedzenie i picie

  • Restauracja

Media i technologia

  • Monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych

Recepcja

  • Przechowalnia bagażu (dodatkowa opłata)

Informacje ogólne

  • Całkowity zakaz palenia
  • Możliwe wystawienie faktury
  • Ogród
  • Pokoje rodzinne
  • Taras
  • Transfer lotniskowy (dodatkowa opłata)
  • Transfer lotniskowy (dodatkowa opłata)
  • Transfer na lotnisko (dodatkowa opłata)
  • Winda

Często zadawane pytania dotyczące zakwaterowania: Hotel Viki

Kiedy można się zameldować i wymeldować w: Hotel Viki?

Zameldowanie: 15:00 do 23:00
Wymeldowanie: do 10:00

Jaka jest odległość miejsca zakwaterowania od lotniska?

To zakwaterowanie znajduje się 18.69km od: lotnisko Wiedeń Międzynarodowe.

Czy Hotel Viki przyjmuje zwierzęta?

Nie, Hotel Viki nie przyjmuje zwierząt.

Jakie są zasady rezygnacji z pobytu w: Hotel Viki?

Zasady dotyczące rezygnacji i przedpłat różnią się w zależności od rodzaju zakwaterowania. Sprawdź, które warunki mają zastosowanie do każdej opcji przy dokonywaniu wyboru.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Możesz się z nami skontaktować w sekcji pomocy.

Bezpieczna płatność