EA Hotel Jeleni Dvur Prague Castle

7.9DobryOpinie: 989
Jeleni 197, Praga, Czechy
od235 zł/noc

Informacje dotyczące zakwaterowanie

Lokalizacja

W czasie pobytu w obiekcie takim jak EA Hotel Jelení dvůr Prague Castle w mieście Praga (Centrum Pragi) znajdziesz się w odległości pięciu minut samochodem od atrakcji takich jak Rynek Staromiejski i Zamek Praski. Hotel znajduje się 4,2 km od atrakcji takiej jak Plac Wacława i 2,9 km od miejsca takiego jak Most Karola.

Restauracja

W obiekcie EA Hotel Jelení dvůr Prague Castle apetyt gości zaspokoi bar zakąskowy/delikatesy.

Pokoje

Poczuj się jak w domu w 30 pokojach. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: prysznic i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują sejfy i biurka oraz bezpłatne łóżeczka dziecięce na życzenie.

Inne informacje

Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, obsługa portierska oraz sklepy z pamiątkami i czasopismami.

Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, usługi pralni chemicznej oraz recepcja całodobowa. Płatne udogodnienia to transport z i na lotnisko (całą dobę) i odbiór gości z dworca kolejowego.

Pokaż więcej

Udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Parking
  • Zwierzęta domowe są akceptowane
  • Bar przekąskowy
  • Faks / ksero
Pokaż wszystko

Lot + hotel

  • Hotel
  • Loty tam i z powrotem
  • Dostępne jest ubezpieczenie całkowite
  • Dostępna jest opcja „Zarezerwuj teraz, zapłać później”

od1 256 zł od os.

za następującą liczbę nocy: 2

Tylko hotel

  • Hotel

od235 zł za noc

Podobne obiekty

Udogodnienia w: EA Hotel Jeleni Dvur Prague Castle

Najpopularniejszy

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Parking
  • Zwierzęta domowe są akceptowane
  • Bar przekąskowy
  • Faks / ksero
  • Centrum biznesowe
  • Pralnia
  • Całodobowa recepcja

Internet

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Dostęp do Internetu
  • Wi-Fi

Parking

  • Parking
  • Parking na miejscu
  • Prywatny parking

Zwierzęta

  • Zwierzęta domowe są akceptowane

Jedzenie i picie

  • Bar przekąskowy
  • Owoce (dodatkowa opłata)
  • Wino / szampan (dodatkowa opłata)

Media i technologia

  • Faks / ksero

Wyposażenie biznesowe

  • Centrum biznesowe

Łazienka

Sprzątanie

  • Pralnia

Recepcja

  • Całodobowa recepcja
  • Przechowalnia bagażu
  • Wymiana walut

Informacje ogólne

  • Całkowity zakaz palenia
  • Pokoje dla niepalących
  • Wypożyczalnia samochodów

Często zadawane pytania dotyczące zakwaterowania: EA Hotel Jeleni Dvur Prague Castle

Kiedy można się zameldować i wymeldować w: EA Hotel Jeleni Dvur Prague Castle?

Zameldowanie: 15:00 do 00:00
Wymeldowanie: do 11:00

Jaka jest odległość miejsca zakwaterowania od lotniska?

To zakwaterowanie znajduje się 8.93km od: lotnisko Praga Václav Havel.

Czy EA Hotel Jeleni Dvur Prague Castle przyjmuje zwierzęta?

Tak, EA Hotel Jeleni Dvur Prague Castle przyjmuje zwierzęta.

Jakie są zasady rezygnacji z pobytu w: EA Hotel Jeleni Dvur Prague Castle?

Zasady dotyczące rezygnacji i przedpłat różnią się w zależności od rodzaju zakwaterowania. Sprawdź, które warunki mają zastosowanie do każdej opcji przy dokonywaniu wyboru.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Możesz się z nami skontaktować w sekcji pomocy.

Bezpieczna płatność