Novotel Warszawa Centrum

9.3ŚwietnyOpinie: 26524
Ul Marszalkowska 94/98, Warszawa, Polska

Informacje dotyczące zakwaterowanie

Lokalizacja

W czasie pobytu w obiekcie takim jak Novotel Warszawa Centrum zamieszkasz w samym sercu miasta Warszawa, 10 minut od atrakcji takich jak Pałac Kultury i Nauki i Ulica Nowy Świat. Hotel (z atmosferą przyjazną rodzinom) znajduje się 1,2 km od atrakcji takiej jak Ambasada Stanów Zjednoczonych i 4,9 km od miejsca takiego jak Stare Miasto.

Restauracja

Spróbuj dań kuchni takiej jak kuchnia międzynarodowa, które serwuje NOVO2 Lounge Bar, restauracja, gdzie znajduje się doskonale wyposażony bar/salon klubowy. Możesz też zostać w pokoju i skorzystać z całodobowej obsługi pokojowej. Śniadania w formie bufetu są podawane w dni powszednie od 6:30 do 10:30, a w weekendy od 6:30 do 11 za opłatą.

Pokoje

Poczuj się jak w domu w 742 pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja satelitarna — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują telefon oraz sejfy na laptopa i biurka.

Inne informacje

Zrelaksuj się w spa, które oferuje masaż. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to sauna, centrum fitness oraz rowery do wypożyczenia. Ten hotel oferuje takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, obsługa portierska i sala/salon gier.

Udogodnienia biznesowe to centrum biznesowe, ekspresowe zameldowanie oraz ekspresowe wymeldowanie. Jeżeli planujesz spotkanie w mieście Warszawa, hotel oferuje centrum konferencyjne oraz 9 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 1200 m kw. (12917 stopy kwadratowe). Płatne udogodnienia to transport z i na lotnisko (całą dobę). Dostępna jest także taka usługa jak samodzielne parkowanie (za opłatą).

Pokaż więcej

Udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Parking
  • Zwierzęta domowe są akceptowane
  • Bufet z potrawami dla dzieci
  • Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Pokaż wszystko

Lot + hotel

  • Hotel
  • Loty tam i z powrotem
  • Dostępne jest ubezpieczenie całkowite
  • Dostępna jest opcja „Zarezerwuj teraz, zapłać później”

Tylko hotel

  • Hotel

od604 zł za noc

Pokoje

Pokój dwuosobowy, executive11
Pokój dwuosobowy, executive
  • 20 m²
  • Bezpłatny Wi-Fi
  • Tylko prysznic
  • Pokoje dźwiękoszczelne
  • Regulacja klimatyzacji w pokoju (klimatyzacja)
  • Telewizja
  • Telewizja satelitarna
  • Prywatna łazienka
Pokój dwuosobowy, executive, widok na miasto10
Pokój dwuosobowy, executive, widok na miasto
  • 19 m²
  • 1 łazienka
  • Individually adjustable heating
  • Centrally regulated air conditioning
  • Wi-fi
  • Individually adjustable air conditioning
  • Cable TV
  • Bathroom 1
Pokój dwuosobowy (2 łóżka)9
Pokój dwuosobowy (2 łóżka)
  • 20 m²
  • Bezpłatny Wi-Fi
  • Tylko prysznic
  • Pokoje dźwiękoszczelne
  • Regulacja klimatyzacji w pokoju (klimatyzacja)
  • Telewizja
  • Telewizja satelitarna
  • Prywatna łazienka
Pokój dwuosobowy (2 łóżka)10
Pokój dwuosobowy (2 łóżka)
  • 20 m²
  • Bezpłatny Wi-Fi
  • Pokoje dźwiękoszczelne
  • Regulacja klimatyzacji w pokoju (klimatyzacja)
  • Telewizja
  • Telewizja satelitarna
  • Prywatna łazienka
Pokaż więcej pokoi (9)

Podobne obiekty

Udogodnienia w: Novotel Warszawa Centrum

Najpopularniejszy

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Parking
  • Zwierzęta domowe są akceptowane
  • Bufet z potrawami dla dzieci
  • Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Automat z napojami
  • Centrum fitness
  • Faks / ksero
  • Centrum biznesowe
  • Codzienne sprzątanie
  • Całodobowa recepcja

Internet

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Dostęp do Internetu
  • Wi-Fi

Parking

  • Parking

Zwierzęta

  • Zwierzęta domowe są akceptowane

Dzieci

  • Bufet z potrawami dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Posiłki dla dzieci (dodatkowa opłata)

Dostępność

  • Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Jedzenie i picie

  • Automat z napojami
  • Automat z przekąskami
  • Bar
  • Kawiarnia na miejscu
  • Obsługa pokoju
  • Restauracja
  • Śniadanie w pokoju
  • Wino / szampan (dodatkowa opłata)

Atrakcje

  • Centrum fitness
  • Fitness
  • Gry planszowe / puzzle
  • Masaż (dodatkowa opłata)
  • Piesze wycieczki (dodatkowa opłata)
  • Pokój gier
  • Sala zabaw
  • Sauna
  • Spa i centrum odnowy biologicznej (dodatkowa opłata)
  • Szatnia / przebieralnia
  • Wieczorne rozrywki

Media i technologia

  • Faks / ksero
  • Monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
  • Monitoring wokół obiektu

Wyposażenie biznesowe

  • Centrum biznesowe

Łazienka

Sprzątanie

  • Codzienne sprzątanie
  • Pralnia (dodatkowa opłata)
  • Pralnia chemiczna (dodatkowa opłata)
  • Usługa prasowania (dodatkowa opłata)

Recepcja

  • Całodobowa recepcja
  • Przechowalnia bagażu
  • Usługi konsjerża

Informacje ogólne

  • Całkowity zakaz palenia
  • Całodobowa ochrona
  • Czujnik dymu
  • Dostęp za pomocą karty
  • Dostęp za pomocą kluczy
  • Gaśnice
  • Klimatyzacja
  • Masaż pleców
  • Masaż stóp
  • Możliwe wystawienie faktury
  • Ogrzewanie
  • Pokoje dla alergików
  • Pokoje dla niepalących
  • Pokoje rodzinne
  • System alarmowy
  • Transfer
  • Transfer (dodatkowa opłata)
  • Transfer lotniskowy
  • Transfer lotniskowy (dodatkowa opłata)
  • Winda
  • Zaplecze bankietowe / konferencyjne (dodatkowa opłata)

Często zadawane pytania dotyczące zakwaterowania: Novotel Warszawa Centrum

Kiedy można się zameldować i wymeldować w: Novotel Warszawa Centrum?

Zameldowanie: 15:00 do 12:00
Wymeldowanie: do 12:00

Jaka jest odległość miejsca zakwaterowania od lotniska?

To zakwaterowanie znajduje się 7.63km od: Warszawa Lotnisko Chopina.

Czy Novotel Warszawa Centrum przyjmuje zwierzęta?

Tak, Novotel Warszawa Centrum przyjmuje zwierzęta.

Jakie są zasady rezygnacji z pobytu w: Novotel Warszawa Centrum?

Zasady dotyczące rezygnacji i przedpłat różnią się w zależności od rodzaju zakwaterowania. Sprawdź, które warunki mają zastosowanie do każdej opcji przy dokonywaniu wyboru.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Możesz się z nami skontaktować w sekcji pomocy.

Bezpieczna płatność